Paylaş : Facebook   Twitter  

ROMA Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 23 Kasım & 07 Aralık 2018 … 2 Gece Akşam yemekleri, ekstra turlar ve çevre gezileri dahil!Sadece 2.439 TL’den başlayan fiyatlar ile

2.439 TL
 
HEMEN AL!
4.101 TL
Orjinal Fiyat
%41
İndirim
1.662 TL
Kazanç
Beğen :

Detaylar

FLASH PROMOSYON

SONBAHAR & KIŞ DÖNEMİ

ROMA

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

23 Kasım & 07 Aralık 2018 … 2 Gece

Akşam yemekleri, ekstra turlar ve çevre gezileri dahil!

 

01. Gün                      İSTANBUL – ROMA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 10.00’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK1865 sefer sayılı uçuşu ile saat 12:50’de Roma’ya hareket ve yerel saat ile 13.35’de varış. Alanda bizleri bekleyen otobüsümüzle Castel Gondolfo & Nemi turu için hareket. Castel Gondolfo & Nemi turu. İtalya’nın en güzel manzaralarından Albano karater gölü kıyısına kurulu, Papa’nın yazlık sarayına ev sahipliği yapan Castel Gondolfo, lezzetli dağ çilekleriyle meşhur, kendisiyle aynı adı taşıyan krater gölü kıyısına kurulu Nemi çilek köyü görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası akşam yemeği ve otelimize transfer.

 

02. Gün                      ROMA

Kahvaltı sonrasında Roma’ya hareket .“Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti şehre çekerken, Roma tüm güzelliği ve estetiğiyle bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor. Turumuzda Avrupa Medeniyeti’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği yerde akşam yemeği için buluşma. Yemek sonrası serbest zaman ve otelimize transfer.

 

03.Gün                       ROMA – ISTANBUL

Kahvaltı sonrasında odaların boşaltılması ardından Outlett turu için otelden hareket. Serbest zamandan sonra dönüş yolculuğumuz için Roma Havalimanı’na hareket. Türk Havayolları’nın TK1866 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:35’de İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 19.10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile İstanbul (IST) –  Roma (FCO) - İstanbul (IST) gidiş dönüş uçak bileti, — Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, — Belirtilen kategori otelde toplam 2 gece oda kahvaltı konaklama, — Alan/Otel/Alan transferleri, — Otel vergileri,

— Turist şehir vergileri, — Türkçe rehberlik hizmetleri.       — TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası — 2 Akşam Yemeği (içecekler hariç)

 — Akşam yemekleri lokal restaurant veya otelde alınacaktır.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),  — Yurt dışı çıkış harcı bedeli, — Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

— Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar, — Müze ve ören yerleri girişleri, — İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri, 

— İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro )

Nasıl Yararlanırım

Rezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81


  • 23 Kasım 2018 - 07 Aralık  2018 tarihleri arasında her hafta Hareketli turlarda geçerlidir . 
  • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı .
  • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen detaylar bölümünü inceleyiniz.
  • Acenta yeterli doluluk sağlanmadığı taktirde tur tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Tek kişi farkı 1.100 TL. 0-2 Yaş 850 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
  • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
  • Hizmet kodunuz  satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
  • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
  • Dilediğiniz anda "Hesabım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

İşletme Bilgileri

Fonipon

Atatürk Bulvarı Kürkçüoğlu İşhanı Yanı / Lale Pasajı Haliliye/ Şanlıurfa
- Şanlıurfa

Telefon : 0414 215 33 44
Tasarım & Programlama : Deltapro