kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
E-Postanı bırak fırsatları kaçırma
Şehir Seçimi 

İtalya TurlarıMuhteşem tarihi ve doğal güzellikleri ile İtalya her gezginin mutlaka görmesi gereken bir destinasyon . İtalya turu seçenekleri ile hem tarihi hem de mimari güzellikleri bir arada görme şansına sahip olacaksınız . Roma , Venedik ve Floransa’yı kapsayan Klasik İtalya turlarının dışında şimdi farklı İtalya tur fırsatları ile Güney İtalya , Sicilya , Como gölü gibi bölgeleri de keşfetme zamanı !

 

İtalya turları yıllardır özlemini çektiğiniz ve aileniz ile birlikte güzel anılar biriktireceğiniz bir yurtdışı turu . Roma turu ile bu tarihi şehri doyasıya gezebilecek ve Papalığın merkezi olan şehirde Vatikan’ı ziyaret edebileceksiniz . Venedik turu ile gondol keyfine varacak ve Floransa turu ile mimarinin doruklarına ulaşacaksınız .

 

Ramazan bayramı İtalya turları bayram tatilinizi geçirebileceğiniz en güzel alternatiflerden biri . Kuzeyde Milano bir moda şehri olmasının yanı sıra tarihi gotik katedrali Duomo di Milano ve dünyaca ünlü La Scala opera binası ile İtalya gezinize renk katacak .

 

Milano yakınlarındaki göller bölgesi ve özellikle Holywood yıldızlarının evleri ile meşhur Como Gölü İtalya tatiliniz esnasında görebileceğiniz en güzel yerlerden sadece birisi. Her mevsimde tercih edilen tarihi Venedik şehri ise kanalları ve Gondol turu ile özellikle Venedik karnavalı zamanında bambaşka bir İtalya turu fırsatı sunuyor . Floransa en uygun İtalya turları seçenekleri içinde mutlaka görülmesi gereken İtalya’nın en önemli tarih ve sanat merkezlerinden birisi. Floransa turu esnasında kendinizi sanatın ve tarihin derinliklerinde hissedeceksiniz.

 

Günümüzde her yaştan milyonlarca turisti ağırlayan İtalya özellikle bayram tatili , balayı tatili gibi özel anlarınızı unutulmaz kılacak ve Kurban bayramı İtalya turları ve Balayı İtalya turları ile yıllarca unutamayacağınız bir tatil fırsatını yakalamış olacaksınız.

 

İtalya’nın güzellikleri sadece Klasik İtalya turları ile sınırlı değil . Özellikle İtalyan mutfağının en önemli temsilcisi Napoli turu , gizemli yapısıyla Sicilya turu , Amalfi ve Sorrento turları ve Portofino turları gibi İtalya seyahatinde gezebileceğiniz birbirinden farklı birçok tur italya’da sizleri bekliyor .

 

Bayram turları , balayı turları , yılbaşı turları gibi tatillerde en çok tercih edilen İtalya turları en uygun yurtdışı tatil fiyatları ve fonipon güvencesi ile sizleri bekliyor . Sizde hemen seçiminizi yapın ve bu muhteşem ülkeyi keşfe başlayın !

 

© 2012 fonipon.com Tüm Hakları Saklıdır.