Nasıl Çalışır

1)Foniponunuzu satın almak için fırsat sayfalarında bulunan “Hemen Al” linkine tıklayın! Hesabınızda birikmiş fonipuanlarınız var ise, günün kuponunu birikmiş puanlarınızı kullanarak da satın alabilirsiniz. Fonipuanlarınızla alışveriş yapabilmeniz için, hesabınızda ürünün fonipuan karşılığına yetecek kadar puan bulunması gerekmektedir.

2)E-posta kutunuzu açın! Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra foniponunuz e-posta ve / veya sms yolu ile tarafınıza gönderilir. Şehirdeki en nefis indirimlerden yararlanabilmek için işletmeye kupon kodunuzu bildirmeniz gerekmektedir . Tatil satın aldıysanız kupon kodunuzu bildirerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Foniponunuza “Hesabım” sayfanızdaki “Fırsatlarım” bölümünden de ulaşabilirsiniz.

3)Arkadaşlarınızı Fonipon’a davet edin! Davetiniz üzerine Fonipon’a üye olan ve 6 TL ve üzerinde ilk alışverişini yapan her arkadaşınız için hesabınıza 6 TL karşılığında Fonipuan yüklenecek! Arkadaşlarınızı, akrabalarınızı, tanıdıklarınızı, e-posta gruplarınızı Fonipon’a davet edin ve fırsatları Facebook, Twitter, Pinterest , FriendFeed, Hotmail , Yahoo veya Gmail üzerinden paylaşın. Ne kadar çok arkadaş o kadar çok puan, o kadar çok puan o kadar çok bedava alışveriş!

4)Foniponunuzun keyfini doya doya yaşayın! Kaçırdım diye üzülmeyin çünkü her gün yepyeni bir Fonipon yakalama şansınız var. 365 gün yepyeni fırsatlar için Fonipon’u takip edin!


Tasarım & Programlama : Deltapro