kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
E-Postanı bırak fırsatları kaçırma
Şehir Seçimi 

Hakkımızda

Kaliru Turizm ve Seyahat A.Ş.


1986 yılından günümüze profesyonel ekibiyle turizm sektöründe hizmet vermekte olan Kaliru Turizm, TÜRSAB A grubu acentesi ve IATA (International Air Transport Association) üyesidir. Mezopotamya uygarlığı tarihinin en eski şehri olan Şanlıurfa’da tarihi, arkeolojik ve kültürel mirasın tanıtılmasında öncü bir rol üstlenen Kaliru Turizm; yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satışı, yurtiçi ve yurtdışı tur organizasyonları, araç kiralama, kongre, seminer ve fuar organizasyonları hizmetleriyle geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir.


Kaliru Ne Demektir?


Birçok medeniyete ev sahipliği yapan Şanlıurfa, tarih boyunca pek çok farklı isimle anılmıştır. Her medeniyet, egemen olduğu dönemde bu eşsiz şehre kendi gözünden bir isim layık görmüştür. Şanlıurfa’ya yerleşen Helenler, buraya “suyu bol” anlamına gelen “Edessa” ismini vermişlerdir. “Suyu güzel çeşme” anlamına gelen “Kaliruha” da Şanlıurfa için bu dönemde kullanılan isimlerden bir diğeridir. Her iki isim de Şanlıurfa’nın Roma hakimiyeti döneminde kullanılmıştır.  Kaliru Turizm olarak biz de ismimizin ilhamını bu antik ve zengin şehrin tarihinden aldık.


Hizmetlerimiz ; 

 • Yurtdışı turlar
 • Yurtiçi turlar
 • Kültür turları
 • Otel
 • Uçak
 • Araç kiralama
 • Havaalanı transferleri
 • Vize danışmanlığı
 • Profesyonel seyahat danışmanlığı 

Misyonumuz


Kullanıcılarımıza dünyanın her tarafına en kaliteli ve en uygun fiyatlı tatil , tur , otel ve konaklama fırsatlarını koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sunmak . 

Vizyonumuz

Ülkemizin en bilinen , en güvenilen ve en çok alternatif sunan online tatil platformu olmak .  

Önemsediklerimiz ;

 • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
 • Güvenli alışveriş ( Fonipon.com'daki üyelik bilgileriniz kesinlikle paylaşılmaz ve kredi kartı alışverişleriniz SSL ile şifrelenerek güvenli bir şekilde bankalara aktarılmaktadır . Kredi kartı bilgileriniz hiç bir zaman sistemimizde tutulmamaktadır. )
 • Müşteri Hizmetleri ( Fonipon Destek Ekibi 7/24 online destek vermektedir. )  

 

Fonipon tur ve organizasyonları Tursab A Grubu ( Belge No : 1493 ) seyahat acentası belgesine sahip Kaliru Turizm tarafından yapılmaktadır. 

 

DÜNYAYI FONİPON İLE KEŞFEDİN!

Televizyondan,internetten, dergilerden, gazetelerden dünyanın yüzlerce farklı yerini görüp ''keşke'' dediğiniz oldu mu hiç? Artık dünyanın yüzlerce farklı noktasında en ekonomik ve hesaplı şekilde tatil yapmanız mümkün. En hesaplı yurtdışı turları fonipon.com adresinde sizi bekliyor.

Uzakdoğu Turu, Kuzey Avrupa Turu, Asya Turu, Balkanlar Turu, Amerika Turu, Yunan Adaları Turu, Orta Avrupa Turu ve birbirinden farklı yurtdışı tur seçenekleri içinden bütçenize ve zevkinize uygun en hesaplı tatil fırsatlarını fonipon.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yılbaşı, bayram, balayı turu seçenekleri gibi bir çok özel program da fonipon.com adresinde sizinle buluşuyor. Hayalini kurduğunuz ülkelerde ve şehirlerde Fonipon ayrıcalığıyla en ekonomik yoldan tatil yapabilirsiniz.

Yunan Adaları, Las Vegas, Roma, Paris, Venedik, Bangkok, Rodos, Prag, Kore, Japonya, İskandinavya, Madrid ve daha yüzlerce farklı şehir Fonipon yurtdışı turları ile sizleri bekliyor.

Şimdi hayalleri gerçekleştirme vakti. Acele edin ve siz de dünyayı Fonipon ile keşfedin.

TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINI FONİPON İLE GEZİN!

 

Her mevsim ayrı güzel olan Türkiye'nin birbirinden güzel onlarca şehrini görmek, her bölgenin kendine has kimliğini, kültürünü tanımak ve deneyimlemek isterseniz Fonipon tam size göre.

Karadeniz Turu, Anadolu Turu, Ege Turu, Akdeniz Turu, Trakya Turu... fonipon.com sizi karış karış Türkiye'nin güzelliklerini keşfetmeye çağırıyor. Üstelik Fonipon Yurtiçi Turları ile en hesaplı şekilde muhteşem tatil fırsatlarını yakalamış oluyorsunuz. 

Her gün binlerce insanın yaptığı gibi siz de güven içinde fonipon.com adresinden en güzel tatil seçeneklerini satın alabilirsiniz.Aklınıza takılan sorular varsa 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Birbirinden kaliteli konaklama  ve ulaşım seçenekleri , transfer kolaylıkları,rehberlik hizmetleri ve kredi kartlarına özel taksit imkanlarıyla Fonipon, tatil planlarınızı yapmadan önce danışacağınız ilk adres olacak. 

Dilerseniz mavi ve yeşilin kucaklaştığı muhteşem bir Karadeniz Turu, dilerseniz Anadolu kültürünü yakından tanıyabileceğiniz bir Mardin Turu... Daha bir çok farklı tatil seçeneği için siz de fonipon.com adresine girerek hem hesaplı hem de avantajlarla dolu yurtiçi turlarından dilediğinizi satın alın, Türkiye'yi Fonipon ile keşfe çıkın.

ÖNE ÇIKAN FIRSATLAR
Bizi Takip Edin
Davet Et 5 TL Kazan!
© 2012 fonipon.com Tüm Hakları Saklıdır. satlari.com Tüm Hakları Saklıdır.